نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش مرتب سازی کانال های تلویزیون

بعد از خریداری و تهیه تلویزیون، اولین کاری که باید توسط کاربر انجام پذیرد، جستجو و مرتب سازی کانال های تلویزیون است. مرتب کردن کانال های تلویزیون شامل مواردی چون حذف کانال های ناخواسته، ویرایش نام سرویس ها یا تغییر ترتیب کانال های دیجیتال ذخیره شده در تلویزیون است. اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به تازگی اقدام به تهیه یک دستگاه تلویزیون کرده‌اید و در مرتب سازی کانال های تلویزیون به مشکل برخورده‌اید می‌توانید با مراجعه بخش های بعد، آموزش های مرتبط با این کار را دریافت نمایید.

مراحل مرتب سازی کانال تلویزیون

جهت مرتب سازی کانال های تلویزیون – کانال های دیجیتال تلویزیون- مسیر زیر را دنبال نمایید:

دکمه HOME را فشار دهید، سپس تنظیمات، تنظیم کانال، تنظیم دیجیتال، موج یابی دیجیتال، ویرایش فهرست برنامه را انتخاب کنید.

در این مرحله از مرتب سازی کانال های تلویزیون می‌بایست برنامه‌ای را که می‌خواهید به موقعیت جدید انتقال دهید، انتخاب کنید.

موقعیت جدیدی که می‌خواهید برنامه منتخب را به آن انتقال دهید انتخاب نمایید.

جهت مرتب سازی کانال های تلویزیون – کانال های آنالوگ تلویزیون- مسیر زیر را دنبال نمایید:

دکمه HOME را فشار دهید، سپس تنظیمات، تنظیم کانال، تنظیم آنالوگ، مرتب کردن برنامه ها را انتخاب کنید.

برنامه‌ای را که می‌خواهید به موقعیت جدید انتقال دهید، انتخاب کنید.

در این مرحله از مرتب سازی کانال های تلویزیون می‌بایست موقعیت جدیدی که می‌خواهید برنامه منتخب را به آن انتقال دهید انتخاب نمایید.

نکات مهم در مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

در زمان ارسال شبکه ها از فرستنده های تلویزیونی یک شماره شناسایی به ترتیب، به هر شبکه اختصاص داده می شود؛ برای مثال به شبکه یک، شماره یک، به شبکه دو، شماره 2 الی آخر…. . در صورتی که کاربر بخواهد به همان ترتیب کانال های تلویزیون را دریافت کند، کافی است تا در منو دستگاه مبدل دیجیتال -تنظیمات گیرنده دیجیتال-، گزینه «مرتب سازی بر اساس LCN “یا sort by LCN» را انتخاب کند. باید توجه داشت که برخی از دستگاه‌های مبدل، فاقد این گزینه هستند. در این گونه دستگاه‌ها می‌بایست مرتب سازی کانال های تلویزیون به صورت دستی انجام شود. البته گزینه دیگری نیز به نام LCN روشن یا خاموش هم وجود دارد که درآنجا LCN روشن را انتخاب کنید.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش نصب برنامه روی تلویزیون

پنل تلویزیون سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 11 =