نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش کانال یابی آنالوگ تلویزیون سامسونگ

برای یافتن کانال های مورد نظرتان در صورتی که کانال یابی دیجیتال سامسونگ امکان پذیر نمی باشد، مراحل زیر را طی کنید:

دکمه ی HOME کنترل تلویزیون را بفشارید.

مسیر تنظیمات/ تنظیم کانال/ تنظیم آنالوگ/ مرتب سازی برنامه ها / را به ترتیب برگزینید.

در این مرحله برنامه ای که خواهان انتقالش هستید را انتخاب کنید.

موقعیت جدیدی را انتخاب کرده و تا شاهد دریافت کانال دلخواه خود باشید.

کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در این بخش نوبت به اسکن شبکه های تلویزیونی می رسد. برای این منظور ابتدا منوی Setting تلویزیون را باز کرده و پس از آن گزینه ی Channel Setup یا Setup را انتخاب نمایید. در اینجا صفحه ای برای شما باز خواهد شد که باید در آن گزینه Automatic Scan یا Auto Store را انتخاب نموده و روی دکمه‌ی Enter کلیک کنید. در نهایت نیز لازم است منتظر بمانید تا کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ  به پایان برسد و شبکه‌های موجود به فهرست شبکه‌های تلویزیون اضافه شوند.

یکی از اقدامات اولیه ی استفاده از تلویزیون خریداری شده، مرتب کردن و تنظیم کانال ها است. تنظیم کانال مواردی چون حذف کانال های ناخواسته، ویرایش نام سرویس های قابل ارائه ی دستگاه و یا تغییر ترتیب کانال های دیجیتال ذخیره شده در تلویزیون را در بر می گیرد. خوشبختانه امروزه مانند سایر کشورها در ایران نیز می توان از راهکارهای دیجیتال کانال یابی تلویزیون بهره برد. از آنجایی که تلویزیون های سامسونگ کاربران و متقاضیان فراوانی دارد؛ در این مقاله قصد داریم به شرح کلیه ی جوانب مختلف کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ بپردازیم.

این مطلب را از دست ندهید   تفاوت تلویزیون صفحه تخت و منحنی

انواع راهکارهای مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

گیرنده ی دیجیتال اضافه شده به تلویزیون های جدید سامسونگ و سایر برندها امکانی را فراهم ساخته که کاربر بتواند بدون صرف مدت زمان زیادی کانال های تلویزیونی را مرتب کند. البته همچنان تلویزیون ها آپشن کانال یابی آنالوگ را نیز دارند که همچون گذشته با استفاده از آنتن انجام می شود.

مراحل مرتب سازی کانال های تلویزیون در بخش های دیجیتال و آنالوگ در عین تفاوت های اساسی دارای روال کلی یکسانی می باشند. تفاوت های این دو روش ریشه در برخی از جزییات کانال یابی دارد که رفاه بیشتری را ارائه می دهد. اما اگر که بنابر هر دلیلی امکان کانال یابی دیجیتال ممکن نباشد، می توانید از شیوه مرتب سازی یا کانال یابی آنالوگ کمک بگیرید.

ویرایش کانال ها در تلویزیون

5/5 (1 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =