نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

صفحه نمایش HDTV شکسته/ اگر صفحه نمایش LCD یا تلویزیون سامسونگ با وضوح بالا شما ترک خورده، پاره یا شکسته شد، تنها دو راه دارید: تعویض صفحه نمایش یا خرید تلویزیون سامسونگ جدید. در برخی موارد، شرکت های مستقل تعمیر تلویزیون سامسونگ محدود به تعویض ماژول ها در صفحه نمایش های LCD و پلاسما برای تعمیر آنها می شوند. در حالی که برخی از قطعات را می توان توسط مالک تعویض کرد، بسیاری از صفحه نمایش های شکسته نیاز به تعویض دارند.

صفحه نمایش HDTV شکسته

تعویض صفحه نمایش HDTV

کسانی که علاقه مند به تعویض صفحه نمایش HDTV شکسته هستند باید با سازنده مانیتور تماس بگیرند. برندهای معروف سامسونگ، سونی و پاناسونیک هستند. برای تعمیر یا تعویض صفحه نمایش، یک قرار خدمات تنظیم کنید. هنگام تماس با شرکت، حتما مدل و شماره سریال مانیتور خراب را در دسترس داشته باشید. ممکن است سعی کنند قبل از تنظیم قرار ملاقات، ابتدا چند تکنیک عیب‌یابی را به شما آموزش دهند.

ضمانتنامه

اکثر ضمانت‌های تلویزیون سامسونگ صفحه نمایش، پایه‌ها و لوازم جانبی مانیتور تلویزیون سامسونگ ترک خورده یا شکسته را پوشش نمی‌دهند. صفحه نمایش معیوب ممکن است تحت یک ضمانت نامه فوق العاده طولانی پوشش داده شود. با فروشگاهی که تلویزیون سامسونگ را از آن خریده‌اید تماس بگیرید تا پوشش گارانتی خود را بررسی کنید یا در صورت گم کردن آن، یک کپی از اسناد گارانتی خود را درخواست کنید. اگر صفحه تلویزیون سامسونگ به دلیل خرابی قطعات کار نمی کند، گارانتی ممکن است هزینه تعمیر یا تعویض صفحه نمایش را پوشش دهد.

در نظر گرفتن هزینه

هزینه تعویض صفحه نمایش HDTV را با هزینه خرید تلویزیون سامسونگ جدید مقایسه کنید. مگر اینکه خسارت تحت پوشش گارانتی یا بیمه باشد، مالک تلویزیون سامسونگ ملزم به پرداخت هزینه نمایشگر و کار دستی است. این هزینه ممکن است نزدیک یا بیشتر از هزینه خرید یک تلویزیون سامسونگ جدید باشد. در صورت امکان چند تخمین مختلف برای هر دو گزینه دریافت کنید.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سامسونگ LA32R81

سایر قطعات تعویضی

دارندگان HDTV ممکن است بتوانند برخی از قطعات جایگزین را خریداری کرده و برخی از تعمیرات را خودشان انجام دهند. در برخی موارد LCD های HDTV دارای یک قطعه پلاستیکی نازک محافظ در بالای صفحه نمایش ظریف هستند که اگر آسیب به پنل نفوذ نکرده باشد، می توان آن را تعویض کرد. برای اطلاعات بیشتر با یک نماینده خدمات مشتری در شرکت تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. سایر قطعاتی که ممکن است تعویض شوند عبارتند از دیسک های نرم افزاری، کابل ها و پایه ها یا پایه های مانیتور.

نرم افزار کنترل تلویزیون سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =