نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

جالب است بدانید که همه ی تلویزیون ها ممکن است یک یا چند بار ، با قطع و وصل شدن تصویر مواجه شوند. این مشکل، اگر تنها چند بار اتفاق بیفتد، چندان نگران کننده نیست. اما در صورتی که با هر بار روشن کردن تلویزیون خود، با این مساله روبرو شدید، قضیه را جدی بگیرید. جالب است بدانید که در زمان بروز این اشکال، معمولاً یک قسمت از تصویر تلویزیون تیره تر می شود. این اتفاق به این دلیل است که لامپ های دستگاه دچار مشکل شده اند.

به این صورت که: تعداد لامپ های معیوب به مرور بیشتر شده و با سوختن کامل یک لامپ سری، تصویر تلویزیون کاملاً قطع می شود. در تلویزیون هایی که دو سری لامپ دارند، بعد از خرابی یک سری، وقتی تلویزیون روشن می شود، سری معیوب برای یک لحظه روشن شده و مجددا خاموش می شوند. با تعویض این لامپها و نیز تعمیر سایر قطعات درگیر، مشکل حل می شود. اما مشکل کجاست؟

دلایل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

تعمیر قطع و وصل شدن تلویزیون سامسونگ، به عنوان یکی از خدمات  تعمیرات تلویزیون در نمایندگی سامسونگ انجام می شود. این کار، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می گردد تا کاربران، از خدمات با کیفیت تری برخوردار گردند. نظر به اینکه در تلویزیون های سامسونگ، بخش های مختلفی وجود دارد که خرابی هرکدام از آنها ممکن است باعث ایجاد اختلال در کارکرد این دستگاه شود، در این مقاله به بررسی تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ می پردازیم.

این مطلب را از دست ندهید   منوی مخفی تلویزیون سامسونگ

ضعف پنل

در برخی موارد، آمد و رفت مکرر تصویر در تلویزیون سامسونگ، می تواند ناشی از ضعیف شدن پنل تلویزیون باشد. در این حالت، نیاز به عیب یابی و ترمیم تخصصی این قطعه و حتی در صورت نیاز، تعویض آن می باشد.

کارکردن زیاد

طبق تجربه ی همکاران ما در مرکز تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ، اصلی ترین دلیل این اتفاق، کار کردن زیاد و در نتیجه، گرم شدن تلویزیون است. در واقع می توان گفت که اگر دستگاه شما، بیش از حد روشن باشد، تدریجا دچار افزایش دما شده و این افزایش دما، ممکن است به بخش های مختلف آن آسیب وارد کند.

مین برد

علاوه بر برد پاور، مین برد یا برد اصلی تلویزیون هم ممکن است موجب قطع و وصل شدن تصویر شود. در صورتی که قطعه ی مذکور، قابل تعمیر نبود، کارشناسان تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ، نسبت به تعویض آن با نمونه ی ارجینال اقدام خواهند کرد.

برد پاور

البته خرابی برد پاور نیز در ایجاد اختلال در تصویر تلویزیون های سامسونگ بی تاثیر نیست. در مرکز تعمیر قطع و صل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ، برد پاور این دستگاه به دقت بررسی می شود. در صورت پیدا شدن نقص در این قطعه، به تعمیر آن مبادرت می گردد.

خرید بدون گارانتی

اگرچه موارد ذکر شده، عمده ترین دلایل ایجاد مشکل قطع و وصل شدن در تلویزیون های سامسونگ به شمار می روند، اما باید گفت که خرید دستگاه های بدون گارانتی معتبر، شما را بیشتر در معرض مواجهه با این مشکل قرار می دهد. در این مدلها، ممکن است قطعات و بخش های مختلف دستگاه، دچار ایراد باشد و این ایراد، یک ضعف کارخانه ای باشد.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش تعمیر ظرفشویی سامسونگ

سرویس در محل تلویزیون سامسونگ

با توجه به اینکه تلویزیون، از وسایلی محسوب می شود که حمل و نقل آن مشکل و هزینه بر است، نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، خدمات سرویس در محل را برای این محصول راه اندازی نموده است. چنانچه با مشکل قطع و وصل شدن تصویر در تلویزیون خود مواجه شدید، کافی است با مرکز تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و این سرویس را درخواست نمایید.

تعمیرکاران متخصص ما در قالب تیمی مجهز، در اسرع وقت به محل مورد نظر ما اعزام می شوند. این متخصصین، پس از بررسی دقیق دستگاه، اقدام به تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ با پیشرفته ترین ابزار و وسایل تعمیر در محل مشتری می نمایند. لازم به ذکر است ، در صورت نیاز به تعویض قطعه، نمونه ی ارجینال قطعه ی مورد نظر در حضور خود مشتری، جایگزین بخش معیوب خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =