نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش ریست در منوی مخفی تلویزیون سامسونگ

اولین گزینه از پنجره سمت چپ option است که با ok کردن این گزینه زیر مجموعه آن نمایان می شود که اولین گزینه آن reset factory است .

برای ریست کردن تلویزیون سامسونگ مجددا ENTER یا OK کنید. تلویزیون شما خاموش می شود و ریست انجام می شود.

این مدل از ریست کردن تلویزیون سامسونگ بعد از تغییراتی که ممکن است در منوی مخفی داده شود الزامی است اما در مواقع عادی لزومی به انجام آن نیست و بدلیل آنکه ورود به منوی مخفی دستگاه ممکن است باعث تغییر کد یا کدهای نرم افزاری دستگاه شود و باعث شود عیوب مختلفی در تلویزیون شما بروز کند که براحتی قابل برگشت نیست توصیه می کنیم در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی از انجام آن خودداری کنید.

به طور کلی ریست کردن تلویزیون سامسونگ (بازگشت به تنظیمات کارخانه ) با دو روش قابل انجام است : گزینه ریست اول در منوی تنظیمات مشتری قرار دارد و دسترسی به آن آسانتر است و بیشتر برای بازگرداندن تغییراتی که در رنگ و نور و صدای دستگاه تغییر داده ایم استفاده می شود. گزینه دوم در منوی مخفی دستگاه قرار دارد که همانطور که گفتیم برای تغییر برخی از اطلاعات نرم افزاری باید از گزینه ریست در منوی مخفی دستگاه استفاده کرد. . با توجه به تعداد بالای تلویزیونهای سامسونگ تعدادی از دوستان روش ریست کردن تلویزیون سامسونگ را از بخش سرویس مد یا منوی مخفی دستگاه خواسته بودند در ادامه به تفضیل توضیح داده خواهد شد.

ریست تلویزیون سامسونگ

برای انجام ریست تلویزیون سامسونگ در سرویس مد ابتدا باید تلویزیون را درحالت استندبای قرار داده و دکمه های زیر را در روی ریموت کنترل دستگاه  پشت سرهم و بدون فاصله بزنید.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سامسونگ NU790050

info  +  menu  +  mute  + power on

در نوشته های دیگر و در بخش ریست کردن تلویزیون ، روش کلی ریست و بازگشت به تنظیمات کارخانه ای تلویزیونها را توضیح دادیم و گفتیم که هدف اصلی از انجام این گزینه فقط بازگشت نرم افزاری اطلاعات به حالت پیشفرض است و این گزینه هیچ کارکردی بعنوان تعمیر تلویزیون ندارد. همچنین گفتیم که در برندهای مختلف انواع متفاوتی از این گزینه وجود دارد که یکی از آنها ریست در منوی مخفی تلویزیون است. سامسونگ یکی از برندهایی است که در بخش منوی مخفی آن ریست فکتوری وجود دارد و برای برخی از تغییرات نرم افزاری باید از ان استفاده کرد.

 با فشار آخرین دکمه که همان دکمه روشن کردن تلویزیون است دستگاه روشن شده و پس از لحظاتی دو پنجره در سمت چپ تصویر نمایان می شود.

کانال یابی تلویزیون سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 4 =