نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

راهکارهای رفع 7 مشکل لباسشویی سامسونگ

7 مشکل لباسشویی سامسونگ / بسیاری از مردم از واشرهایی که کار نمی کنند، یا به نظر می رسد به لباس ها آسیب می رسانند شکایت دارند. قبل از تماس با تعمیرکار باید مواردی را بررسی کنید. بسیاری از مشکلات را می توان تنها با چند ابزار و دانش کم حل کرد. برای مدل خاص خود به کمک نیاز دارید؟ کتابچه راهنمای تعمیرات و قطعات را پیدا کنید.

7 مشکل لباسشویی سامسونگ

لرزش واشر

علل احتمالی لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ شامل بار نامتعادل لباس‌های شسته شده، ممکن است ماشین لباسشویی سامسونگ همسطح نباشد یا پایه‌های ماشین لباسشویی سامسونگ قفل نشده باشد یا با زمین تماس نداشته باشد.

 • مطمئن شوید که پایه های ماشین لباسشویی سامسونگ در تماس محکم با زمین هستند. واشر را صاف یا متعادل کنید و مهره های مربا را محکم کنید تا ساق ها و پاها جابجا نشوند.
 • کف را از نظر افتادگی بررسی کنید. ممکن است لازم باشد یک تکه تخته سه لا زیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود اضافه کنید تا سطح آن حفظ شود.
 • بار لباس های شسته شده را مرتب کنید. مطمئن شوید که واشر را به درستی بارگیری کنید تا از جابجایی جلوگیری شود.

نشتی آب

نشتی آب ممکن است به دلیل مسائل ساده یا تعمیر اساسی اتفاق بیفتد. قبل از وحشت، نشت ممکن است اتفاق بیفتد زیرا واشر تراز نیست یا به درستی بارگیری نمی شود، شیلنگ ها محکم وصل نشده اند یا واشرهای شلنگ فرسوده شده اند یا به درستی وارد نشده اند یا فاضلاب مسدود شده است.

 • تعادل را بررسی کنید و مطمئن شوید که سبد ماشین لباسشویی سامسونگ خارج از تراز نیست و باعث پاشش آب از ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.
 • همه شیلنگ ها را بررسی کنید و اتصالات را سفت کنید. مطمئن شوید که واشرهای شلنگ ترک خورده یا شکسته نیستند و به درستی در شلنگ قرار گرفته اند.
 • خطوط آب و شیرهای آب را بررسی کنید تا از نشتی آنها اطمینان حاصل کنید.
 • بررسی کنید که واشر به درستی تخلیه می شود و شلنگ تخلیه با پرز، مو یا جوراب سرگردان مسدود نشده است.
این مطلب را از دست ندهید   تشخیص تلویزیون اصلی از تقلبی سامسونگ

صداهای عجیب و غریب

کلیک کردن، غرغر کردن یا زمزمه کردن می تواند ناشی از اشیاء گیر کرده در ماشین لباسشویی سامسونگ، گرفتگی زهکشی یا حسگرهای داخلی باشد.

 • صدای کلیک ممکن است اجسامی باشد که در تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ گیر کرده اند. همیشه قبل از شستشو جیب ها را چک کرده و خالی کنید. زیپ ها و گیره ها را ببندید و هر گونه تسمه یا تزئینات غیر متصل را بردارید.
 • اگر هنگام تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ صدای غرغر غیرمعمولی شنیدید، ممکن است نشان دهنده این باشد که خط تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ تا حدی مسدود شده است. اقداماتی را برای رفع موانع قبل از وقوع فاجعه انجام دهید!

واشر کار نمی کند یا با آب پر نمی شود

قبل از هراس، چندین مورد ساده وجود دارد که باید قبل از تماس با تعمیرکار بررسی کنید. هر تکنسینی می تواند ده ها داستان در مورد تعمیر جادویی به نام «دوشاخه دستگاه» را برای شما تعریف کند.

 • منبع آب را بررسی کنید. هر دو شیلنگ باید متصل شوند و هر دو دریچه ورودی آب باز شوند. مطمئن شوید که شیلنگ ها بدون پیچ خوردگی هستند و هیچ چیز باعث مسدود شدن صفحه های شیر ورودی نمی شود.
 • اطمینان حاصل کنید که سیم برق به خوبی وصل شده است و از وجود برق به پریز اطمینان حاصل کنید. کلیدهای مدار را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خاموش نشده است.
 • سوئیچ درب داخلی را تمیز کنید. اکثر واشرها باید دارای درب بسته و سوئیچ درب برای کارکردن باشند. پرز و کثیفی می تواند باعث گیرکردن سوئیچ و خرابی آن شود. آن را با آغشته کردن یک سواب پنبه به الکل تمیز کنید و به آرامی تمام زباله ها را پاک کنید.
این مطلب را از دست ندهید   دلایل روشن نشدن تلویزیون

مقالات مرتبط: عیب یابی مشکلات و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ به درستی تخلیه یا چرخش نمی کند

مشکلات زهکشی می تواند ناشی از گرفتگی شیلنگ ها، بارگیری نامناسب لباس ها، موانع یا حتی مواد شوینده زیاد باشد.

 • حتی اگر جیب‌ها را چک کنید، چیز کوچکی می‌تواند نادیده گرفته شود. سکه ها، خودکارها یا حتی جوراب های کوچک می توانند در پمپ یا بین سبد و وان گیر کرده و تخلیه را کند یا مسدود کنند.
 • اگر ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد بارگیری شود یا به درستی بارگیری شود، ممکن است نامتعادل شود و اجازه چرخش صحیح به ماشین لباسشویی سامسونگ را نخواهد داد. لباس‌های خیس را تنظیم و توزیع کنید یا مقداری از آن‌ها را بردارید تا به ماشین لباسشویی سامسونگ اجازه دهید چرخش را تمام کند.
 • شلنگ تخلیه را برای نصب صحیح بررسی کنید. انتهای شیلنگ تخلیه نباید بالاتر از 96 اینچ از کف باشد.
 • شلنگ تخلیه را بردارید و گرفتگی آن را بررسی کنید. هر گونه باقیمانده را قبل از اتصال مجدد بردارید.
 • از مواد شوینده زیاد استفاده نکنید. فراوانی کف می تواند روند تخلیه را کند کرده و باعث اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ شود.

دیسپنسرهای اتوماتیک خراب است

ماشین لباسشویی سامسونگ را باز می‌کنید و دستگاه‌های پخش هنوز پر از مواد شوینده یا نرم‌کننده هستند. راه حل های آسانی می تواند وجود داشته باشد.

 • همیشه از فرمول صحیح در دیسپنسرهای مشخص شده استفاده کنید. اگر دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به سفید کننده مایع دارد، هرگز از پودر استفاده نکنید.
 • هر ماه، با گرم کردن یک فنجان سرکه سفید مقطر و اضافه کردن آن به تلگراف، هر تلگراف را تمیز کنید. سپس، واشر را در یک چرخه منظم اجرا کنید. سرکه هرگونه گرفتگی یا بقایای انباشته شده را پاک می کند.
این مطلب را از دست ندهید   دسترسی به منوی مخفی تلویزیون

بوی واشر

بوی واشر می تواند هم در ماشین های بارگیری از جلو و هم در ماشین های بارگیری از بالا ایجاد شود. فقط با کمی نگهداری پیشگیرانه، می توانید بوی لباسشویی سامسونگ و لباس های خود را تمیز نگه دارید.

 • از مواد شوینده زیاد استفاده نکنید. کف بیش از حد بر روی قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ بقایای کثیفی باقی می گذارد و بو را به دام می اندازد.
 • برای جلوگیری از باقی ماندن بو، ماشین لباسشویی سامسونگ خود را هر ماه تمیز کنید، حتی اگر نیازی به آن ندارید.
 • اطراف واشر را برای رشد کپک یا کپک بررسی کنید. ممکن است با رطوبت بیش از حد مشکل داشته باشید. این هم ناخوشایند و هم برای سلامتی خطرناک است و باید اصلاح شود.

نحوه تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر انواع لباسشویی در نمایندگی سامسونگ توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =