نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

7 مشکل رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ/ ماشین‌های لباسشویی سامسونگ در طرح‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند، اما برخی از مشکلات متداول و غیرمکرر وجود دارد که در بین همه آنها رایج است. در زیر برخی از چنین مشکلاتی وجود دارد که سعی کرده‌ایم به آنها بپردازیم، اجازه دهید هر مشکل را یک به یک بررسی کنیم.

7 مشکل رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود

مشکلات زیادی وجود دارد که ممکن است باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ شود. بنابراین، با بررسی کلید برق اصلی برای شل بودن اتصالات، کار نکردن سوکت برق، سالم بودن فیوز و غیره شروع کنید. اگر این کار کمکی نکرد، اگر ماشین لباسشویی سامسونگ درب جلو دارید، بررسی کنید که قفل درب خوب کار می کند. در برخی موارد، کلید برق اصلی یا ماژول کنترل (PCB) ماشین لباسشویی سامسونگ از کار می افتد. اگر تجربه قبلی در کار با سیم های برق و ولتاژ بالا ندارید، با یک متخصص تعمیر تماس بگیرید تا ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی کند.

 ماشین لباسشویی سامسونگ پر سر و صدا است

اجسام محبوس شده در بین وان بیرونی و درام نیز می توانند عامل ایجاد سر و صدا باشند، چیزهایی مانند سکه ها و زباله ها بسیار رایج هستند که از اطراف بخاری بین درام بازیابی می شوند و می توانند به ماشین و هر لباسی در آن آسیب وارد کنند. اطمینان حاصل کنید که تمام جیب های پارچه را قبل از قرار دادن آنها در دستگاه پاک کنید.

با گذشت زمان یاتاقان های ماشین لباسشویی سامسونگ نیز شروع به تخریب و معیوب شدن می کند و باعث ایجاد صدای بلند در هنگام چرخش می شود. استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ با بلبرینگ معیوب می تواند باعث آسیب مرگبار شود. این را می توان با روانکاری یاتاقان با گریس (یا روغن) یا با تعویض آنها اصلاح کرد.

این مطلب را از دست ندهید   نصب تلویزیون

 لرزش بیش از حد در حین کار

شایع ترین دلیل این امر عدم تعادل وان یا کل ماشین لباسشویی سامسونگ است. اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی سامسونگ روی یک سطح کاملا افقی قرار گرفته است. اگر نه، یک پایه یا چرخ دستی با پیچ های قابل تنظیم در زیر آن تهیه کنید. در برخی موارد، وان به دلیل ساییدگی و پارگی سیستم تعلیق نامتعادل می شود. برای جلوگیری از تخریب مکانیسم تعلیق، اطمینان حاصل کنید که دستگاه را با پارچه‌ها اضافه نکنید.

 صدای ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام تخلیه یا عدم تخلیه آب

در این حالت پمپ تخلیه معیوب یا مسدود شده است. انسداد در پمپ می تواند به دلیل تجمع الیاف پارچه و کثیفی رخ دهد. به سادگی تمیز کردن پمپ و شیلنگ متصل مشکل را حل می کند. توصیه می شود برای این کار یک متخصص تعمیرکار استخدام کنید زیرا این کار مستلزم برچیدن مجموعه پمپ است.

ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد پر یا کم پر شده است

به احتمال زیاد سوئیچ فشار آنطور که در نظر گرفته شده است کار نمی کند، این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، یا سوئیچ معیوب است، سوراخی در لوله فشار وجود دارد یا جدا شده است یا شایع ترین دلیل مسدود شدن محفظه فشار است. برای بررسی سوئیچ باید به آن ضربه بزنید و اگر شنیدید که مشکلی ندارد، یک یا چند کلیک را گوش دهید، با بررسی دقیق شلنگ باید مشخص شود که آیا خوب است یا نه، در حالی که محفظه باید برداشته شود و شسته شود. پاکش کن اگر فیلتری را در لوله ورودی آب وصل کرده اید، از تمیز بودن توری فیلتر اطمینان حاصل کنید.

این مطلب را از دست ندهید   مزیت های تلویزیون 4K

ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد

مکانیسم چرخش و سیستم زهکشی هر دو به هم متصل هستند. بنابراین اگر زهکشی کار نکند، دستگاه نمی چرخد. ممکن است فیلتر پمپ مسدود شده باشد یا شیلنگ از درام که به پمپ می رود مسدود شده باشد. برس های کربنی موتور ممکن است هشدار داده شوند، اگر موتور برس نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که خازن موتور از کار بیفتد. همچنین ممکن است موردی وجود داشته باشد که تسمه از موتور به درام شکسته یا جدا شده باشد.

 نشت آب از کشوی صابون

دلایل احتمالی زیادی برای این مشکل وجود دارد. فشار آب بیش از حد قوی است، تجمع مواد شوینده حل نشده، لوله تخلیه مسدود شده، پر شدن بیش از حد، کف زیاد و افزایش جریان برق (سرعت باعث می شود موتور از کنترل خارج شود). رفع این مشکل نسبتاً ساده چند دقیقه طول می کشد، اما نیاز به دانش فنی یک تکنسین ماشین لباسشویی سامسونگ دارد.

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =